• Biedronki

• 02.08.2022 12:58
        • 14 października obchodzimy jedno z najważniejszych dla Nas świąt – Dzień Edukacji Narodowej. To święto wszystkich pracowników oświaty, którzy na co dzień wkładają trud, czas oraz serce w naukę i wychowanie dzieci i młodzieży.

Z tej okazji Biedronki odwiedził niezwykły gość Pani Hanna Kołodziejska (emerytowany nauczyciel szkoły podstawowej nr 5), która zabrała nas na wycieczkę po szkole oraz przybliżyła jej historię i dzieje. Ponadto (dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty Jasińskiej) przedszkolaki miały okazję zobaczyć mundurek, który kiedyś dzieci nosiły do szkoły.

Jak powiedział Ignacy Paderewski:

„wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać”.

Z okazji Dnia Nauczyciela składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania!

Grupa „Biedronki”🐞