• Oddziały rocznego przygotowania przedszkolnego

• Spotkanie Krasnoludków z Photonem

• 28.03.2021 11:12
        • Photon to interaktywny robot edukacyjny, który poprzez aplikację mobilną wprowadza dzieci w świat nowych technologii. Zabawy z kodowaniem w łagodny i przyjazny sposób uczą logicznego myślenia, obserwacji, planowania, przewidywania, rozumienia i analizowania zdarzeń. Zajęcia z Robotem pomagają rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową i manualną dzieci oraz polepszają ich orientację przestrzenną. Wykorzystanie Robota podczas zajęć uczy dzieci pracy w grupie, wzbudza ich ciekawość i angażuje emocje. Dzieci najlepiej przyswajają wiedzę poprzez zabawę i wtedy, gdy zupełnie nie wiedzą o tym, że się uczą.