• Biedronki

• Dzień muzyki

• 02.08.2022 12:43
        • 1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzyki 🎼🎸🥁🎹jest to wspaniała okazja, aby zapoznać dzieci z instrumentami muzycznymi oraz przybliżyć im różnego rodzaju muzykę.
        • Dzień muzyki w grupie „Biedronki”: 1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzyki 🎼🎸🥁🎹jest to wspaniała okazja, aby zapoznać dzieci z instrumentami muzycznymi oraz przybliżyć im różnego rodzaju muzykę. Tego dnia przedszkolaki wraz z zaproszonym gościem Panem Zbigniewem Dembowskim przeniosły się do krainy dźwięków, żeby wspólnie bawić się muzyką. Ksylofon, gitara, dzwonki i kołatka to tylko niektóre instrumenty, które dzieci mogły zobaczyć i usłyszeć na żywo. Każde dziecko, miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Biedroneczki nie tylko uważnie słuchały i rozpoznawały znane utwory z repertuaru dziecięcego ale również aktywnie brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Ta muzyczna uczta zapewne dostarczyła dzieciom wiele radości i uśmiechu na twarzy.