• Biedronki

• Dobrze mieć przyjaciela

• 02.08.2022 12:54
        • Przyjaciel to taka osoba, która będąc nawet na drugim końcu świata, przyjedzie, żeby nam pomóc. Dzięki jej obecności łatwiej zmagać się z codziennością i optymistycznie patrzeć na świat. Najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Ciechanowie (3 i 4-latki z grupy „Biedronki” ), podczas zajęć o szlachetności , wzięły udział w akcji ,,Dobrze mieć przyjaciela”, a ich wytwory przekazane zostały kolegom i koleżankom z Domu Dziecka w Gołotczyźnie. Przedszkolaki pokazały w ten sposób jak wielkie i szlachetne mają serca. Dziękujemy naszym Superbohaterom, którzy wzięli udział w akcji. Mamy nadzieję, że ten gest sprawi radość dzieciom przebywającym w domu dziecka oraz wywoła uśmiech na ich twarzach.

Pozdrawiamy serdecznie:

wychowawczynie oraz dzieci z grupy „Biedronki”:

mgr Klaudia Chruściel mgr Sylwia Kowalska

Tymek, Mikołaj B., Maja, Laura B.,Wojtek, Iga, Antoś D.,Filip, Tosia, Inka, Ola, Franek,Mateusz, Daria, Alan, Wiktoria, Laura P.,Oskar, Antoś Sz., Bartek, Mikołaj Ś.,Zuzia,Natalka, Krzyś 🐞❤️