• Rekrutacja na rok 2023/2024

• Poniżej zamieszczamy listę dzieci przyjętych do klasy pierwszej oraz do oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego.

Dodatkowo zamieszczony został wykaz podręczników do nauki religii.

LISTY DZIECI

Lista dzieci przyjetych do klasy pierwszej 2023-24

Lista dzieci przyjetych do oddzialu rocznego przygotowania przedszkolnego 2023-24

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

Wykaz podrecznikow do nauki religii w Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie na rok szkolny 2023

Drodzy Rodzice!

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2023 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 13 stycznia 2023 roku (link) pragniemy poinformować, że od 1 lutego do 15 marca 2023 r. prowadzony jest w naszej szkole nabór uczniów do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych.

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmowane są dzieci:

• 7-letnie (rocznik 2016), realizujące obowiązek szkolny,
        • 6-letnie (rocznik 2017), zgodnie z wolą rodziców, jeżeli dziecko korzystało wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno-psychologicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są z urzędu na podstawie wypełnionego i podpisanego przez rodziców „Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej”. (link)

Dzieci spoza obwodu szkoły podlegają rekrutacji na podstawie wypełnionego i podpisanego przez rodziców „Wniosku o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej”. (link)

Do oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego w szkole podstawowej ogólnodostępnej przyjmowane są dzieci:

• 6-letnie (rocznik 2017), objęte obowiązkiem przedszkolnym,
        • 5-letnie (rocznik 2018), zgodnie z wolą rodziców, jeśli szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

Rodzice składają „Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w publicznej szkole podstawowej” (link), a kandydaci przyjmowani są na podstawie kryteriów określonych w ustawie Prawo oświatowe i dokumentach potwierdzających ich spełnienie oraz kryteriów ustalonych przez organ prowadzący - Gminę Miejską Ciechanów.

Dokumenty należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela sekretariat oraz dyrektor szkoły.

Wniosek o odroczenie obowiązku szkolnego składa się nie później niż do 31 sierpnia 2023 r.

Zapraszamy!

• Rekrutacja na rok 2022/2023​​​​​​​

• Wyniki rekrutacji!

AKTUALIZACJA - dodana została lista dzieci z podziałem na klasy i oddziały

Lista dzieci z podzialem na klasy i oddzialy

Lista dzieci przyjetych do oddzialu rocznego przygotowania przedszkolnego

Lista dzieci przyjetych do klasy I

Lista dzieci nieprzyjetych do klasy I

Drodzy Rodzice!

Pragniemy poinformować, że od 21 lutego do 18 marca prowadzony jest w naszej szkole nabór uczniów do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych.

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmowane są dzieci:

• 7-letnie (rocznik 2015), realizujące obowiązek szkolny,
        • 6-letnie (rocznik 2016), zgodnie z wolą rodziców, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno-psychologicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są z urzędu na podstawie wypełnionego i podpisanego przez rodziców „Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej”.

Dzieci spoza obwodu szkoły podlegają rekrutacji na podstawie wypełnionego i podpisanego przez rodziców „Wniosku o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej”.

• 6-letnie (rocznik 2016), objęte obowiązkiem przedszkolnym,
        • 5-letnie (rocznik 2017), zgodnie z wolą rodziców, jeśli szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

Rodzice składają wniosek, a kandydaci przyjmowani są na podstawie kryteriów określonych w ustawie Prawo oświatowe i dokumentach potwierdzających ich spełnienie oraz kryteriów ustalonych przez organ prowadzący - Gminę Miejską Ciechanów.

Dokumenty należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do sekretariatu szkoły. Wzory dokumentów do pobrania:

1. Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5 w Ciechanowie
        2. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5 w Ciechanowie
        3. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w publicznej szkole podstawowej
        4. Oświadczenia do wniosku
        5. Deklaracja o kontynuowaniu pobytu w przedszkolu w roku szkolnym 2022/2023
        6. Karta zgloszenia do świetlicy na rok szkolny 2022-2023
        7. Wykaz podrecznikow- oddział przedszkolny
        8. Wyprawka do oddzialu "0"

Zarządzenie nr 27/2022 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 25 stycznia 2022 roku.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela sekretariat oraz dyrektor szkoły.

Wniosek o odroczenie obowiązku szkolnego składa się nie później niż do 31 sierpnia 2022 r.

Zapraszamy!