• Rugby

• Do zajęć sportowych prowadzonych w szkole od niedawna dołączyły treningi rugby, które prowadzi trener Łukasz Gąsiorowski z Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki. Obecnie w treningach biorą udział uczniowie klas 7. Udział w treningach jest bezpłatny, a uczniowie w nich uczestniczący otrzymują wszechstronny trening ogólnorozwojowy, obejmujący ćwiczenia gimnastyczne i akrobatyczne, ćwiczenia siłowe i szybkościowe, oraz dużo ćwiczeń i zabaw z piłkami do rugby.

Na treningi zapraszamy w czwartki o godzinie 15:10. Zajęcia odbywają się zarówno na sali gimnastycznej, jak również sali z matą zapaśniczą. Każdy uczeń jest mile widziany, a w razie potrzeby, trener udzieli wszelkich informacji dotyczących treningów.