• Tablica informacyjna

• Dzień Głośnego Czytania

• Cykl bibliotecznych spotkań z książką został wzbogacony przez obchody Dnia Głośnego Czytania. Kolejni członkowie z Samorządu Bibliotecznego z ogromną radością przystępują do projektu nazwanego „Poranki Czytelnicze’. W dniu dzisiejszym maluchy odwiedziła ich starsza koleżanka z klasy 8e - Marcelina Ozdarska. Gratulujemy pięknego czytania a najmłodszym dziękujemy za zainteresowanie słowem pisanym.

GALERIA:

• PORANKI Z KSIĄŻKĄ

• Samorząd Biblioteczny zaprosił  uczniów ze świetlicy szkolnej na Poranek z Książką. Nikola Stochmiałek z kl. 8e przeczytała  opowiadania zaczerpnięte z tomu „Bon czy Ton” Grzegorza Kasdepke. Pełne humoru teksty o zasadach poprawnego zachowania się wprowadziły wszystkich w dobry nastrój. Uczennice działające w Samorządzie Bibliotecznym  zaplanowały całoroczny cykl integracyjno-literackich poranków dla swych młodszych koleżanek i kolegów. Najbliższą tematyką będzie promocja książek o tematyce przyrodniczej; gdyż październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt i ochrony praw zwierząt.