• Tablica informacyjna

•  PODSUMOWANIE KONKURSU „ZA CO LUBIĘ NASZĄ SZKOŁĘ?”
            • PODSUMOWANIE KONKURSU „ZA CO LUBIĘ NASZĄ SZKOŁĘ?”

• 06.04.2023 17:47
            • Na początku lutego 2023 r. biblioteka szkolna ogłosiła konkurs na wypowiedź w formie video; uczniowie dzielili się przemyśleniami za co lubią naszą szkołę. Do szkolnego Facebooka trafiły 22 pozytywne opinie, za które bardzo dziękujemy.
            • 2 kwietnia - ŚWIATOWY  DZIEŃ  KSIĄŻEK  DLA  DZIECI

• 06.04.2023 17:43
            • Książeczki dla dzieci od zawsze przyciągają uwagę nad wyraz estetycznymi i barwnymi okładkami. Pouczające i mądre treści, kolorowe ilustracje, piękny papier przyciągają najmłodszych czytelników jak magnes. Nowe książeczki cieszą nie tylko bibliotekarza ale i czytelników. W naszej bibliotece dzięki zakupom oraz książkom podarowanym przez uczniów półki regałów zapełniają się  „smakowitymi” bajkami, wierszykami, powieściami podróżniczymi, obyczajowymi i przygodowymi.
            • BEZPIECZNE  FERIE
            • BEZPIECZNE FERIE

• 09.02.2023 20:52
            • W trosce o zdrowie i życie naszych uczniów, przeprowadzane są wśród dzieci i młodzieży pogadanki na temat bezpiecznego zachowania się podczas ferii.

• 09.02.2023 20:46
            • W trosce o prawidłowy rozwój naszych uczniów „Piątka” po raz kolejny przystąpiła do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 uchwalonego przez Radę Ministrów.
        • Dzień Głośnego Czytania

• Cykl bibliotecznych spotkań z książką został wzbogacony przez obchody Dnia Głośnego Czytania. Kolejni członkowie z Samorządu Bibliotecznego z ogromną radością przystępują do projektu nazwanego „Poranki Czytelnicze’. W dniu dzisiejszym maluchy odwiedziła ich starsza koleżanka z klasy 8e - Marcelina Ozdarska. Gratulujemy pięknego czytania a najmłodszym dziękujemy za zainteresowanie słowem pisanym.

GALERIA:

• PORANKI Z KSIĄŻKĄ

• Samorząd Biblioteczny zaprosił  uczniów ze świetlicy szkolnej na Poranek z Książką. Nikola Stochmiałek z kl. 8e przeczytała  opowiadania zaczerpnięte z tomu „Bon czy Ton” Grzegorza Kasdepke. Pełne humoru teksty o zasadach poprawnego zachowania się wprowadziły wszystkich w dobry nastrój. Uczennice działające w Samorządzie Bibliotecznym  zaplanowały całoroczny cykl integracyjno-literackich poranków dla swych młodszych koleżanek i kolegów. Najbliższą tematyką będzie promocja książek o tematyce przyrodniczej; gdyż październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt i ochrony praw zwierząt.