• Warsztaty z programowania w grupie „Biedronki”

• 9 lutego 2023 roku odwiedziła nas Pani Małgorzata Jasińska ze swoja klasa II B i ślimakiem Qobo. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane naszym nowym przyjacielem. Biedroneczki z zapałem układały drogę ślimaczkowi, kształtując dzięki temu orientacje w przestrzeni, rozwijały zdolność logicznego myślenia, uczyły się cierpliwości, a także utrwalały kolory. Jakże wielkie było zaskoczenie, gdy robot sam zaczął się ruszać po wyznaczonej przez nich trasie. Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości i jak obiecała Pani Małgosia - na pewno nie będą ich ostatnim spotkaniem z robotami.

• Wizyta w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Ciechanowie

• W dniu dzisiejszym panie z grupy przedszkolnej „Biedronki”: Chruściel Klaudia i Skalska Małgorzata udały się z wizyta promującą naszą szkołę do Miejskiego Przedszkola nr 6 w Ciechanowie. Poprzez przygotowanie zimowych gier, zabaw i eksperymentów panie kreowały pozytywny wizerunek naszej szkoły. Dziękujemy Pani Dyrektor, wychowawczyniom grup: „Motylki” i „Krasnoludki” oraz wszystkim dzieciom za miłą i życzliwą atmosferę. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w dniu otwartym, który odbędzie się 10 marca 2023 r. w naszej szkole.

• Konkurs plastyczny Maska Karnawałowa - Ogłoszenie wyników

• Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „MASKA KARNAWAŁOWA”. Konkurs organizowany był dla dzieci w wieku przedszkolnym z ciechanowskich przedszkoli. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu maski karnawałowej w dowolnej technice z możliwością zastosowania różnych materiałów. Konkurs miał na celu: - poznanie tradycji karnawałowych związanych z zakładaniem masek; -rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i kreatywności dzieci; - kształtowanie umiejętności posługiwania się różnorodnymi technikami plastycznymi; - budzenie poczucia odpowiedzialności i satysfakcji z wykonanej pracy. Prace oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: zgodność wykonanej pracy z hasłem konkursowym, samodzielność wykonania, inwencja, oryginalność i pomysłowość oraz ogólne wrażenie estetyczne. Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła następujących Laureatów: I miejsce - Janina Przęzak z MP3 II miejsce - Oskar Brodowicz z MP10 III miejsce - Franciszek Kacprzak z MP5 Wyróżnienia: - Oskar Pigut z Oddziału przedszkolnego SP5 - Kalina Ostrowska z MP6 - Artur Milewski z MP8 Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!!!

• Dzień Otwarty

• Zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej szkole, który odbędzie się 10 marca o 17:00. Będą liczne atrakcje oraz niespodzianki.